Z jakich szybkich pożyczek warto skorzystać?

Na rynku jest wiele firm pożyczkowych, które oferują szybkie pożyczki przez internet. Aczkolwiek warto korzystać z takich, które są sprawdzone i nie narażą pożyczkobiorcy na kłopoty. Dlatego też postanowiliśmy przedstawić Państwu TOP 3 pożyczek przez internet, z których warto skorzystać. Zapraszamy!

1. Vivus

Vivus jest firmą pożyczkową działającą na rynku polskim od wielu lat i wciąż z powodzeniem zyskuje nowych, zadowolonych klientów. W Vivus nowy klient, który bierze dopiero pierwszą pożyczkę, ma ją darmową. Oznacza to, że oddaje tyle, ile pożycza. Dla przykładu, jeżeli weźmiesz 500 złotych, to również 500 zł oddasz. Natomiast należy pamiętać, że jest to wyłącznie promocja dla nowych klientów i każda kolejna pożyczka darmowa już nie będzie. Do złożenia wniosku potrzebny jest wyłącznie ważny dowód osobisty, indywidualny rachunek konta bankowego, jak również dostęp do internetu. Decyzja zapada w większości przypadków w 15 minut i od tego momentu pieniądze trafiają natychmiastowo na konto pożyczkobiorcy. Okres spłaty pożyczki wynosi 30 dni. Natomiast w przypadku, gdy czas płatności będzie się zbliżał, a klient nie będzie mógł w terminie spłacić zobowiązania to istnieje możliwość przedłużenia tego terminu o kolejne 30 dni (przedłużenia tego można dokonać dwa razy).

2. LendON

LendOn jest kolejną firmą pożyczkową, która już długo funkcjonuje na polskim rynku i zdobywa zaufanie wśród nowych klientów. W instytucji tej pierwszej pożyczka jest również za darmo, czyli oddaje się tyle, ile się pożyczka – bez żadnych ukrytych kosztów. Oczywiście pod warunkiem, że spłaci się pożyczkę w terminie, ponieważ po tym czasie mogą zostać naliczone odsetki karne, które wynoszą kilkadziesiąt groszy za dzień zwłoki. W LendOn istnieje również możliwość przedłużenia terminu płatności o kolejne trzydzieści dni, aczkolwiek takiego przedłużenia można dokonać tylko raz. Minimalna kwota, którą można pożyczyć wynosi 500 złotych, a maksymalna kwota wynosi 3000 złotych. Czas spłaty pożyczki do 30 dni. 

3. Wonga

Wonga oferuje swoim klientom pożyczkę o minimalnej wartości 200 złotych, a maksymalnej 3000 złotych. Z okresem spłaty, który wynosi 30 dni. Wonga charakteryzuje się tym, że ma wysoką przyznawalność i długo działa na rynku finansowym. Wysokość pożyczki, czas jej spłaty, jak również koszt są ustalane indywidualnie na podstawie zdolności kredytowej danego pożyczkobiorcy. Należy również zaznaczyć, iż Wonga oprócz pożyczek krótkoterminowych, w swojej ofercie ma również pożyczki długoterminowe. Przy pożyczkach długoterminowych okres spłaty wynosi nawet 36 miesięcy, a maksymalna pożyczka, jaka może zostać udzielona to nawet 10 000 złotych.